OTEVÍRÁME POBOČKU V ČESKÉ REPUBLICE!

Dátum
26 Zář 2023
S radostí Vám oznamujeme, že před několika dny byl úspěšně vykonán zápis pobočky naší pojišťovny do českého obchodního rejstříku. S účinností od 1.10.2023 jsme tu pro Vás jako PREMIUM Pojišťovna, pobočka Česká republika.
Text

V České republice naše společnost PREMIUM Insurance Company limited poskytuje pojištění již od roku 2017 formou svobodného poskytování služeb v rámci Evropské unie. V roce 2020 jsme pak v Praze založili naší českou kancelář a o rok později jsme už nabízeli své produkty také v českém jazyce. V letech 2022 a 2023 jsme intenzivně pracovali na posílení naší přítomnosti na českém pojistného trhu a v září 2023 úspěšně dokončili celý proces zápisem naší pobočky do českého obchodního rejstříku. S účinností od 1.10.2023 jsme tu tedy pro Vás jako Váš českých obchodní partner:

PREMIUM Pojišťovna, pobočka Česká republika.

Těšíme se na budoucí spolupráci s Vámi a jsme plně k dispozici s řešením Vašich potřeb v oblasti pojištění.

Jan Klíma, vedoucí pobočky

Od zřízení pobočky budeme nabídky pojištění a nové pojistné smlouvy realizovat pod naší českou pobočkou. Současně máme v úmyslu významně posilovat náš tým, dále vylepšovat naše služby a produkty a pracovat na produktech nových.

Věříme proto, že naše spolupráce se bude nadále jen zlepšovat. Děláme pro to maximum a máme velkou radost, že Vám můžeme pomoct s Vašimi pojistnými zájmy v České republice.

Tým PREMIUM Pojišťovny, pobočky Česká republika

Pro bližší informace o naší společnosti prosím klikněte do sekce O nás / PREMIUM Pojišťovna, Česká republika.