Hodnoty

Text

Entuziasmus

Pomáháme budovat a kultivovat pojistný trh, zlepšujeme pracovní procesy, inovujeme, efektivně využíváme zdroje a díky nadšení našich zaměstnanců umíme poskytnout nadstandardní služby.

Integrita

Jsme přesvědčeni, že úspěch závisí na úsilí každého člena týmu a práce v týmu je pro nás cesta, na které se společně učíme najít nejlepší řešení, kde můžeme využít znalostí a zkušeností odborníků v rámci celé naší skupiny. Společně jsme jeden tým.

Důvěryhodnost

Jsme si vědomi, že naše podnikání velmi závisí na vztazích s partnery, klienty a zaměstnanci, a proto jsme odhodláni budovat vztahy založené na důvěře a otevřenosti. Na čem se dohodneme, to platí.

Odpovědnost

Jednáme férově, dodržujeme zákony, řídíme se etickými principy a neseme zodpovědnost za naše rozhodnutí a činy.

Vize

Jsme moderní a nezávislá pojišťovna, která zná potřeby svých klientů, partnerů a zaměstnanců a umí nabídnout i náročná a rychlá řešení v neustále měnícím se světě.

Mise

Naším posláním je:

  • rozvíjet spolupráci s našimi partnery
  • znát potřeby našich partnerů a klientů
  • pomáhat budovat pojistný trh v České republice a v zahraničí
  • hledat inovativní postupy v procesu pojištění
  • nabízet konkurenceschopné produkty a nadstandardní služby
  • využívat IT technologie k šetření zdrojů našich partnerů a klientů
     

Cílové trhy

PREMIUM Insurance Company Limited nabízí pojistná řešení pro korporátní klienty, pro rizika lokalizovaná v České republice i na Slovensku, v Německu, Rakousku, Maďarsku, Polsku a Chorvatsku se záměrem krýt rizika v těchto teritoriích s českými zájmy.

Našim klientům poskytujeme inovativní a špičkovou úroveň služeb. Máme znalosti, zkušenosti a odborné znalosti, abychom pochopili a dodali řešení přizpůsobená potřebám našich klientů.